Home Mmorpg Perfect world

YaSB - ShoutBox

•Latest Message•: 4 •years•, 1 •Měsíc• •ago•
 • Max: For Honor
 • [Max]: hoj
 • Ismael: Zdravím
 • [Score]: Selune,už instaluj Gw2 (Guild Wars 2)
 • Max: Ahoj Selune
 • [selu]: cau borci a borkyne ako sa dari? hrate este niekde, som si nahodou spomenul na naj FL klan a ako vidim web este funguje jak ten cas leti, pozdravujem! /selune
 • ketatso: jak bude lod a jak bude lvl se davytvorit i clan .-)
 • ketatso: čus sem tam se odreagovavam na PirateStorm.cz
 • [Score]: spamovací tabulka zasahuje do záložky na pravo
 • [Score]: http://www.youtube.com/watch?v=XUVLclPDCBE

•Guests are shown between [].•

Kamael.cz

Server Online!
•Chyba•
 • ??Your server has Suhosin loaded. Please follow this tutorial.??
Perfect world
•Napsal uživatel http://www.freegame.cz/clanek.php?id=397•   
••Sobota•, 02 •Duben• 2011 11:58•

 

 

Perfect world je hříčkou, která v Asii trhá rekordy v hranosti a stahovanosti. Jde o hru, jež je naprosto free, lze si ji beztrestně stáhnout a zahrát. Pro toho, kdo by chtěl něco navíc, je zde připraveno i komerční zázemí, kde můžete za skutečné peníze zakoupit vymoženosti, především zbraně, oblečení a jiné. Její popularita je srovnatelná, ne – li větší než například v Evropě či USA World of Warcraft. Do Evropy a Ameriky se však tohle MMORPG dostává až v nedávné době. Původně totiž šlo téměř výhraně o hru pěstovanou na území Asie. Server byl umístěn v Malaysii a pokud jste si ji chtěli zahrát, nezbylo vám než se obrnit trpělivostí, jelikož čekací doby zde byly na dnešní poměry přímo gigantické.

Cože vám hra vlastně přináší? Jde o MMORPG, kde neustále vylepšujete svou postavičku, tedy svého hrdinu. Bojujete, plníte úkoly, vylepšujete skilly. Přitom sbíráte nejrůznější věci, od peněz až po zbraně a oděv.

 

Oproti například World of Warcraft je zde mnohem méně ras. Můžete si vybrat jen mezi třemi, a sice mezi lidmi, létajícími elfy a nezkrocenými. Každá rasa má dvě povolání. A tak u efů naleznete archera (střelce), mistra ve střelbě lukem a šípy, nebo clerica, který se vyzná v léčebných kouzlech a umí uzdravovat polomrtvé a nemocné. U lidí existuje wizard a blademaster. Zatímco wizard kolem sebe shromažďuje kouzla, snaží se zdokonalit v magii a ovládá taje živlů, blademaster je rozený válečník, jehož hlavní zbraní je meč. Poslední rasa se nazývá nezkrocení a jde v podstatě o rasu, jež má mnoho společného se zvířaty, mnohdy se jim až neuvěřitelně podobá. U nezkrocených, elfů i u lidí je zajímavé, že každé povolání je pro jedno pohlaví. Tedy u nezkrocených ženy mohou být pouze venomancer a už podle názvu je jasné, že půjde o výborné travičky, jež umějí mistrně ovládat zvířata, dokáží si je podmanit a ovládnout. Muži naproti tomu mají předurčeno povolání barbarian, tedy jde o skutečně velice silné a odolné jedince, jež se mohou proměnit ve zvíře. Zatímco nezkrocení jsou zvýhodněni co se týká zvířat, létající elfové umějí létat již od prvního levelu. Ostatní rasy se tomu naučí až v levelu třicátém, kde dostanou létajícího mounta.

 

Jak už to v takových hrách bývá, můžete se přidat ke gildě, jež bude svádět s ostatními boj o území. Gilda, jíž území náleží, vydělává z jeho vlastnictví. Proto se vyplatí území zabírat a bojovat. Mapa je rozčleněna na poměrně dost celků, takže se jistě najde část i pro vaši skupinku.

 

Co je zde naprostou raritou a téměř neuvěřitelné je tvorba hrdiny či hrdinky. Jako začátek si zvolíte rasu, povolání a pohlaví, dále můžete modelovat obličej, jak chcete. Můžete si vytvořit tvář podle představ a pokud to dokážete vymodelovat tu vlastní. Tvář můžete různě smršťovat, zvětšovat či zmenšovat bradu. U očí se najde nepřeberné množství posazení, budete volit hloubku očí, jejjich vzdálenost, u žen i nalíčení. Oční stíny, druh líčení. Totéž se děje i se všemi ostatními částmi obličeje, a tak nikdy nevytvoříte hrdinu, jenž by byl k nerozeznání od jiného. Pokaždé se bude lišit. Smíte si zvolit nos – jeho posazení, velikost, tvar. S ústy si jistě vyhrají jak muži tak ženy. Postavička má navíc vlastní mimiku. Jakmile jste se vším hotovi, a věřte, že se zdržíte, chete – li mít hrdinu k obrazu svému, můžete se pustit do hry.

 

Zezačátku se musíte rozkoukat. Grafika je vyvedená velice realisticky a navíc je kolem vás spousta hráčů. Tady nikdy nebudete sami, jelikož na serveru je v každou denní dobu neuvěřitelně živo. Začínáme tradičně pobíjením nejrůznějších monster. A jakmile se dopracujete až k plnění questů, máte vyhráno. Samozřejmě nebude chybět docela široký inventář, do něhož lze věci ukládat. Budete potřebovat lektvary, jež vám doplní zdraví nebo manu a samozřejmě lišta pro sledování zkušenosti, jež vás přenesou do dalšího levelu. Většinou monstra sama neútočí, ovšem jste – li na území, kde jsou levelově mnohem starší postavy, je dobré zařadit zpátečku a vrátit se tam, odkud jste přišli. Zabít vás zde mohou úplně stejně jako v jiných MMORPG. Pokud se tak stane, jste automaticky teleportování do hlavního města, což bývá mnohdy poměrně nepříjemné, protože území, kde jste bojovali může být velmi vzdálené.

 

V případě, že hodláte hráčům kolem sebe něco sdělit, není v tom žádný problém. Stačí jenom následovat chat. Samozřejmě je zde možné i šeptání, aby váš soukromý rozhovor ostatní hráči neslyšeli (neviděli).

Čemu se zde nikdy nepřestanu divit, je grafika. Tvůrci ji dovedli k naprosté dokonalosti. Postavy jsou realistické, objevuje se zde i vítr, jenž pohne stromky, hladina vody se vlní, navíc se v ní odráží vše, co je nad ní. Máte pocit, jako byste vstoupili do světa, kam nedokonalost nesmí. Doprovázet vás bude hudba typická pro východní země. Objeví se zde nástroje, na něž nejsme v Evropě zvyklí. Jsou lidé, jež v nich našli zlíbení, někteří mají naproti tomu odmítavý postoj a hrají raději bez hudby. Všechno záleží jenom na vás.

 

Na ovládání si musíte trochu zvyknout, jelikož kdo hrál někdy jiné MMORPG je navyklý na určitý styl boje a ovládání, proto se budete muset učit. Ten, jenž je těmito hrami nedotčený, má výhodu, že se nebude muset přeorientovat a hra na něj bude kreslit jako na nepopsaný list.

A abychom zde nepěli jenom chválu, musím zmínit, že tvůrci si s přehledností velkou práci nedali, a tak vám bude chvíli trvat, než se zorientujete a vezmete si první quest. Ve městech je spousta lidí, nejenom hráčů, ale i nejrůznějších vendorů, traderů a samozřejmě trainerů. Nejlépe je nehledat v tom vědu, v případě, že chcete nový skill. Traineři jsou většinou pojmenováni tak, abyste poznali, že jde zrovna o vaše povolání. V menších vesničkách je často nepotkáte, spíše uvidíte mnohé prodavače a kupce.

  S ostatními hráči je možné také obchodovat, můžete jim prodat věci nebo jim je třeba jen darovat. To se týká samozřejmě i peněz. Peníze se zde totiž vydělávají poměrně snadno. Na druhou stranu nečekejte, že od každého monstra dostanete nějakou věc. Stává se, že výjdete naprázdno, ale to vám hru jistě nepokazí. Je zde spousta jiných objektů. 

 

Raritou je v Perfect world svatba. Ano, čtete správně. Jestliže muž potká dívku, která se mu líbí nebo naopak a obě strany souhlasí, mohou se vzít. Server je prohlásí za manželé, dá to s patřičnou pompou najevo ostatním hráčům, aby se pobavili, a nyní jste mužem a ženou. O rozvodu bohužel nic nevím :). Jestliže pánové hodlají učinit na dívku svých snů dojem, mohou ji vzít do náruče a políbit. Dívka se může nechat vzít, ale také smí odmítnout. Líbat může sammozřejmě také. Není větší romantiky.

 

Ale abych tady pouze nelákala a nenechala ty z vás, jež článek zaujal, na holičkách, přidám zde odkaz, kde si hru můžete stáhnout. Pro stažení použijte Perfect world download. Jakmile se vám stažení podaří – je to otázka jenom několika minut, protože nestahujete hru samotnou, ale jenom downloader, můžete zahájit stažení vlastního klienta. To potrvá trochu déle, záleží na parametrech počítače. Instalace vás povede, žádný strach. Nakonec hra ověří vaši verzi, popřípadě vás navede na stažení nového patche. Jako další krok se musíte registrovat na serveru. Nebojte se, je to zcela zadarmo a není to složité. Vyplníte několik údajů. Email zadávejte správný ve vlastním zájmu. Server si data ověřuje a v případě, že není email vytvořen nebo je blokován například nedostatečným heslem, jako to v poslední době začal dělat seznam, nemáte šanci si zahrát.

Při registraci zadáváte User name a Nick name. Při přihlašování jak na fórum tak na server používejte User name. Často se to plete.

Dále už snad jen zbývá dodat, že rozhodně stojí za to si hru zahrát. Zůstanete u ní určitě velmi dlouho a bude vám přinášet mnoho radosti. Potěší váše smysly stejně jako hráčskou a sportovní dušičku. Můžete jít, kam chete a dělat, co chcete. Máte naprostou svobodu. A možnost volby. A za zkoušku nic nedáte.

??LAST_UPDATED2??
 

Svátek

Dnes 13-04-2021 : Julius

JRJ TranslateJoomla Plugin made by Cheap Web Hosting and BlueHost Review